SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HABERLER

Endüstriyel Hizmet İşçiliği Kursu-Temizlik Personeli Eğitimi, BMS Akademi bünyesinde yer alan konusunda uzman eğitmenlerimiz ile Erzincan/İliç’te, 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında ve 44 kursiyerin katılımı ile gerçekleştirildi.

BMS eğitmenleri tarafından hazırlanan detaylı eğitim programına katılan kursiyerler,5 gün süren eğitim boyunca mesleğe dair detaylı bilgi ve beceri kazanımı sağladı.

Meslek standardına uygun hazırlanan eğitim programı doğrultusunda; hijyenik çalışma prensipleri, güvenlik önlemleri, temel çevre bilinci, yüzey ve zemin çeşidine uygun temizlik araçları seçimi ve kullanımı, iletişim ve ekip çalışması, kalite uygulamaları ve işletme prosedürleri gibi pek çok başlık altında teorik bilgiler paylaşıldı ve her kursiyerin aktif katılımının sağlandığı uygulamaya yönelik çalışmalar yapıldı.

Kursiyerlerin ilgiyle takip ederek, bire bir uygulama çalışmalarına katılıp tamamladıkları eğitimler, kursiyerlere edindikleri mesleki bilgi ve becerilerle yetkinlik kazandırmasının yanı sıra sosyal bir ortamda ekip çalışmalarına katılarak kişisel gelişimlerine de katkı sağlamıştır.


Diğer Haberler

Vaktini Değerlendir, Yeni Meslek Edin 10.04.2020
Mutfak personeli eğitimi gerçekleştirildi 10.04.2020